dir->/media/actions/pres-konferentsiya-dyskryminatsiya-kyyan-khvorykh-na-vil-snid-v-medychnykh-zakladakh-stolytsi-/

Прес-конференція «Дискримінація киян хворих на ВІЛ/СНІД в медичних закладах столиці».

13-го серпня 2014 року, у середу, об 11.30, в прес-центрі інформаційної агенції «УНІАН», відбудеться прес-конференція на тему «Дискримінація киян хворих на ВІЛ/СНІД в медичних закладах столиці».

До участі запрошені:

· Курпіта Володимир Іванович, Голова Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекціїс/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.

· Брижовата Оксана Семенівна, директор проекту RESPECT: «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України»; керівник відділу іноваційний программ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

· Булах Лада Валентинівна, заступник голови координаційної ради з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції при КМДА та виконавчий директор Київського міського відділення ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»;

У прес-конференції візьмуть участь представники спільноти людей, що стикнулись з проблемою ВІЛ/СНІДу та працівники медичних закладів столиці.

Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями. Початок реєстрації о 11.15. За додатковими питаннями звертатись за номером 093 682 36 47, Олександр Равчев, фахівець зі зв’язків з громадськістю КМВ«Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

Адреса прес-зали: вул. Хрещатик, 4.

Довідка: Київське міське відділення ВБО «Мережа ЛЖВ» є благодійною організацією, що вже десять років сприяє покращенню якості життя людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, шляхом об'єднання зусиль усіх зацікавлених сторін, для надання психологічної, соціальної, консультативної підтримки та адвокатування доступності лікування та діагностики для ЛЖВ в м. Києві.

Прес-конференція відбудеться в рамках проекту "Толерантна медицина: Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах м. Києва" за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» в рамках реалізації проекту RESPECT: «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Проект реалізується у партнерстві з Державною службою України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.