dir->/media/actions/pres-anons-klinika-okhmatdyt-stane-art-ob-ektom/

10 квітня 2015

ДЛЯ НЕГАЙНОГО РОЗПОВСЮДЖЕННЯ

ПРЕС-АНОНС

КЛІНІКА «ОХМАТДИТ» СТАНЕ АРТ-ОБ'ЄКТОМ

14 квітня 2015р. о 13.00 у клініці «Охматдит» відбудеться прес-брифінг Міжнародного арт-конкурсу заради допомоги маленьким пацієнтам зі складними діагнозами. У рамках конкурсу по всій Україні триває прийом заявок на Міжнародний конкурс для художників на розпис фасаду будівлі відділення ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД дітей.

Допомогти маленьким пацієнтам «Охматдиту» запрошують художників з усього світу. Прийом заявок триватиме до 01 травня. Дев'ятьом переможцям, яких журі визначить 01 червня, буде запропоновано розписати фасад будівлі відділення, де отримують медичну допомогу ВІЛ-позитивні діти. Медичний заклад вже давно став другим домом для малюків, а деякі з них ніколи і не знали іншої домівки. Мета конкурсу − знайти художників, які строгий екстер'єр лікарні зроблять веселим, життєрадісним і незвичайним, перетворивши його в яскравий арт-об'єкт і додавши фарб у життя пацієнтів.

Small Heart with Art − унікальний благодійний проект. Пензель, полотно, фарби − ось інструменти авторів і учасників проекту, які вирішують конкретні проблеми за допомогою мистецтва.

Спікери прес-брифінгу:

• Євгенія Смирнова, автор проекту Small Heart with Art

• Володимир Жовтяк, Голова Координаційної ради, ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ»

• Юрій Гладуш, Генеральний директор НДСЛ «Охматдит».

Прес-брифінг відбудеться в актовій залі корпусу №15, відділення ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД дітей за адресою м. Київ, вул. Чорновола 28/1.

Акредитація ЗМІ розпочнеться о 12.30.

Конкурс організували Small Heart with Art спільно з Національною спеціалізованою дитячою клінікою «Охматдит», Всеукраїнською мережею людей, які живуть з ВІЛ, UNICEF та Фондом Олени Пінчук "АНТИСНІД".

Контактна особа: Ольга Бесхмельніцина, 050 312 29 49