dir->/media/actions/preparat-intelens-nareshti-dostavleno-vil-pozytyvnym-lyudyam/

Міністерство охорони здоров’я у кінці 2014 року здійснило закупівлю препарату ІНТЕЛЕНС (Етравірин) (35 640 одиниць), але пацієнтам так і не доставило.

ВІЛ–позитивна спільнота почала бити на сполох, адже термін придатності у кожного препарату обмежений, і затягувати процес було уже неможливо. Пацієнтам загрожувало через халатність попереднього керівництва МОЗ втратити ліки, за які держава заплатила близько 2 млн гривень.

Представники «Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ» владнали проблему, ведучи перемовини з фірмою-виробником Johnson & Johnson, логістичною компанією та МОЗ.

Варто підкреслити, що незважаючи на гостру проблему з препаратами в країні та ускладнену політичну ситуацію, яка стосується МОЗ, у даному випадку представники міністерства сприяли у постачанні медичного препарату «ІНТЕЛЕНС». Мережа ЛЖВ висловлює подяку за результативну співпрацю, адже на сьогодні ліки доставлено у відповідні заклади регіонів. Люди отримають необхідні для життя ліки, а це найважливіше і вище всіх політичних міжусобиць.