dir->/media/actions/predstavnyk-vseukrayins`koyi-merezhi-lzhv-uviyshov-u-sklad-initsiatyvnoyi-grupy-z-pidgotovky-ustanov/

17 січня, в центральному апараті Державної пенітенціарної служби України відбулося засідання за участю персоналу структурних підрозділів Служби та представників інститутів громадянського суспільства для утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо формування нового складу громадської ради при ДПтС України http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/761950. У засіданні прийняв участь фахівець відділу адвокації Мережі ЛЖВ Олександр Гатіятуллін.

Відповідно до попередньо наданих заяв 20 представників від 19 (із 24-х заявлених) громадських організацій взяли участь у заході, висловивши бажання долучитися до формування нового складу громадської ради при ДПтС України.

Після обговорення усіх пропозицій та з’ясування особливостей практичної організації роботи такої групи шляхом відкритого голосування більшість присутніх проголосувала за кількісний склад ініціативної групи з 9 осіб.

Персональний склад групи було сформовано після короткого представлення усіма претендентами діяльності своєї організації та власного досвіду з надання юридично-практичної допомоги ДПтС України або особам, які перебувають у підпорядкованих їй установах, шляхом чергового голосування.

«На жаль, Мережа ЛЖВ, у роботі минулого скликання громадської ради не брала участь, у зв’язку з різноманітними обставинами. Але мені приємно, що діяльність Мережі по співпраці з Державною пенітенціарною службою оцінена не тільки ДПтСУ, але й представниками громадянського суспільства, що підтверджено тим, що мене включили у склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нової громадської ради. Це, безумовно, лише перший крок щодо конструктивної співпраці по створенню нової громадської ради при Державної пенітенціарної служби України», - розповів Олександр.

Попередньо, у склад ініціативної групи увійшов представник Мережі ЛЖВ Олександр Гатіятуллін разом з іншими чотирма представниками інституту громадянського суспільства. Прийняті на засіданні рішення будуть подані на розгляд та затвердження керівництва ДПтС України, після чого ініціативна група розпочне підготовку установчих зборів для формування нового складу громадської ради при ДПтС України.

Фото: Прес-служби ДПтС України