dir->/media/actions/poshuk-shlyakhiv-vdoskonalennya-protsesu-nadannya-administratyvnykh-poslug-na-terytoriyi-l`vivs`koyi/

 В рамках проекту «Покращення адміністративних послуг медичної і соціальної сфери в обраних регіонах України» в середині осені розпочалась діяльність робочої групи експертів, які шукали шляхи вдосконалення процесу надання адміністративних послуг на території Львівської області. 14 листопада в приміщенні Малої сесійної зали у Львівській міській раді Всеукраїнська мережа ЛЖВ провела засідання робочої групи з вдосконалення адміністративних послуг, що надаються на території області.

Захід відбувся завдяки спільним зусиллям Львівського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та фахівця проекту «Розвиток адміністративних послуг медичної і соціальної сфери в обраних регіонах України», що впроваджується Мережею за підтримки Європейського Союзу. Представники Львівського Відділення Мережі та фахівці центрів надання адміністративних послуг та департаменту соціальної політики входять у робочу групу по даному проекту. Під час засідання обговорювались можливі способи покращення обслуговування клієнтів у ЦНАПах та Управліннях соціального захисту в м.Львові та області, і які зміни відбудуться після запровадження нововведень. Розглядались фактори які заважають та сприяють змінам у ЦНАП та Управліннях соціального захисту населення. Також обговорювався план дій з вдосконалення процесу надання адмінпослуг та від яких посадових осіб(установ) залежить запровадження змін.

Представники центрів надання адміністративних послуг і департаментів соціального захисту населення представили свої пропозиції щодо розвитку послуг та підвищення задоволеності клієнтів. Під час засідання було обговорено багато важливих проблем, а також способи їх вирішення. Також учасники засідання вирішили зосередити зусилля на написані спільного проекту. Планується презентація концепції представникам органів місцевої та обласної ради і пошук донорів для фінансування проекту. Зусилля з вдосконалення процесу надання послух відбувається в рамках проекту «Покращення адміністративних послуг медичної і соціальної сфери в обраних регіонах України», що впроваджується Мережею у Запорізькій та Львівській областях за підтримки Європейського Союзу.