dir->/media/actions/podyaka-partneram-za-gumanitarnyy-vklad/

Мережа ЛЖВ від щирого серця висловлює слова подяки команді ВБО “Український фонд “Благополуччя дітей” за небайдужість до потреб дітей, яких торкнулась епідемія ВІЛ, у Донецькій області.

ВБО “Український фонд “Благополуччя дітей” провів закупівлю дитячих молочних сумішей на суму 9 047 грн. для дітей народжених ВІЛ-позитивними жінками у м. Макіївці. Придбаного дитячого харчування вистачить на двомісячний термін для 26 дітей.

Через ситуацію збройного конфлікту навколо міста, діти, які забезпечуються безкоштовними молочними сумішами за кошти місцевих бюджетів, залишились без основного джерела харчування. Молочні суміші є вкрай необхідними, коли питання стосується профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини під час грудного вигодовування. Тому забезпечення дітей, народжених ВІЛ-позитивними жінками, молочними сумішами є не просто щоденним харчуванням новонароджених, але й захистом від ВІЛ-інфікування.

DSCN2822.jpg

DSCN2826.jpg

Закупівля молочних сумішей стала можливою завдяки проекту “Благодійна та соціально-психологічна підтримка дітей та сімей, які вимушені були виїхати з Криму та місць ведення бойових дій”, який здійснюється за підтримки ChildFund Deutschland e.v., Німеччина.

ВБО “Український фонд “Благополуччя дітей” працює в Україні понад 10 років «Заради благополуччя кожної дитини в Україні», підтверджуючи гасло Фонду діями! Більше про діяльність фонду.

Дякуємо, колеги, за оперативність рішень і дій, та допомогу найнезахищенішим громадянам України – дітям!