dir->/media/actions/plany-initsiatyvnoyi-grupy-monitoriv-natsional`nogo-preventyvnogo-mekhanizmu/

15 січня 2015 року відбулась зустріч ініціативної групи моніторів Національного превентивного механізму (НПМ) з представниками Фонду "Відродження". До складу ініціативної групи увійшов фахівець з адвокації Всеукраїнської мережі ЛЖВ Олександр Гатіятуллін, який є також одним із моніторів НПМ. Для довідки зазначаємо, що на даний момент група моніторів налічує 150 учасників.

Дана ініціативна група була створена під час щорічної зустрічі моніторів наприкінці минулого року. Під час зустріч пріоритетом діяльності визначили розбудову спроможності команди моніторів. У результаті було прийнято рішення провести регіональні зустрічі з моніторами, регіональними представниками/координаторами зі зв'язків із громадськістю та представниками Департаменту НПМ Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Мета зустрічей - налагодження внутрішньої комунікації, виявлення пріоритетів на 2015 рік. За попередньою інформацією зустрічі будуть проведені у 2-3-ій декадах березня 2015 року.

Організатор зустрічі моніторів у м.Київ Олександр Гатіятуллін – учасники таких областей, як Київська, Чернігівська, Житомирська, Вінницька, Черкаська. А також візьмуть участь монітори з АР Крим, які вимушено перебувають у Києві.

Зустріч у м. Львів – Львівська, Волинська, Рівненська, Хмельницька, Тернопільська, Чернівецька, Закарпатська та Івано-Франківська області. Організатор - Марина Гоменюк.

Зустріч у м. Полтава – Полтавська, Сумська, Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Донецька та Луганська області. Організатор - Віра Яковенко.

Зустріч у м.Одеса – Одеська, Миколаївська, Херсонська області. Організатор - Валентина Волік.

У випадку тимчасового переміщення монітора з місця свого постійного проживання до іншого регіону, природно, що монітор зможе взяти участь у найближчому регіоні проведення зустрічі.

10849866_1008654892484413_4370290102453717599_n.jpg

Фото використане з ресурсу Центру інформації про права людини. На фото зліва- направо Юрій Бєлоусов (представник Уповноваженого ВРУ з прав людини з питань реалізації Національного превентивного механізму), Аксана Філіпішина (представник Уповноваженого ВРУ з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності) та Олександр Гатіятуллін ( фахівець з адвокації Всеукраїнської мережі ЛЖВ, монітор НПМ)