dir->/media/actions/pidvyshchennya-kvalifikatsiyi-sotsial`nykh-pratsivnykiv-merezhi/

З 21 по 23 липня в м. Ужгород пройшов тренінг на тему : «Профілактика, лікування та догляд для найуразливіших верств населення в Україні щодо ВІЛ/СНІД, туберкульозу та вірусних гепатитів», який відвідали соціальні працівники регіональних структурних одиниць Мережі, які надають послуги для ЛЖВ та представників уразливих груп населення.

Тренінг виявився надзвичайно динамічним, корисним та пізнавальним, адже кожен з учасників міг почерпнути для себе багато нового та цікавого. Зокрема: специфіку формування схем АРВ терапії, особливості лікування різних форм Гепатитів, перебіг та деталі лікування ТБ і звичайно ж безліч цікавих фактів з приводу ВІЛ/СНІД. Присутні також мали змогу більш глибоко зрозуміти принципи та стратегії соціальної роботи і за допомогою інтерактивних вправ закріпити здобуті знання на практиці.

Потрібно наголосити, що під час тренінгу часто виникали суперечливі моменти, що згодом переростали в дискусії, які давали можливість висловити думку кожному з учасників та не залишали нікого байдужим.

Під час підведення підсумків кожен зміг виокремити для себе стратегічні напрямки подальшого розвитку та здобуття нових знань в професійній діяльності.

P.S. Висловлюємо щиру подяку організаторам та тренерському складу, за якісно організований та проведений тренінг, який став ще однією сходинкою нашого професійного розвитку.