dir->/media/actions/pereobrazhennya-gospodn`oyu-lyubov-yu-/

На початку квітня 2014 року у приміщенні Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеці імені А.М.Горького, при плідній співпраці Запорізького обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та Пенітенціарного душпастирства Української Греко-Католицької Церкви, відбулося відкриття Національної пересувної виставки образотворчого і прикладного мистецтва в'язнів «Переображення Господньою Любов’ю».

Метою виставки було – посприяти суспільному діалогу та процесу реінтеграції наших співгромадян, що опинилися у місцях позбавлення волі. Експозиція включає 112 творів, переданих з пенітенціарних установ України. Перше місце серед чоловіків на конкурсі здобув ув’язнений, що надіслав свою роботу з установи Державної пенітенціарної служби України у Запорізькій області Біленьківської виправної колонії (№99). Переможця Всеукраїнського конкурсу Володимира Шампотея привітали та нагородили цінними подарунками.

Також було проведено семінар, метою якого було, ознайомити учасників із основними засадами функціонування пенітенціарної системи України, забезпечення релігійної опіки та соціальних програм, які сприяють реінтеграції правопорушників до соціуму. Разом з відкриттям пересувної експозиції відбулося вручення пам’ятних грамот учасникам виставки-конкурсу, а також службовцям ДПтС, що виявили старання й надали допомогу в організації цієї непересічної події. Пам’ятну грамоту здобув і керівник відділу програм у пенітенціарній системі Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» Артур Кучик, який організовував виставку та брав участь у семінарі в якості доповідача.

DSC_5380 (800x533).jpg

DSC_5389 (800x533).jpg

image-08-04-14-15-10.jpeg