dir->/media/actions/otsinka-zakladiv-okhorony-zdorov-ya-u-l`vovi/

Розбудова клінічного та управлінського потенціалу служби ВІЛ-інфекції/СНІДу України – оцінка закладів охорони здоров’я у Львові.

В рамках виконання заходів міжнародного проекту «Розбудова клінічного та управлінського потенціалу служби ВІЛ-інфекції/СНІДу України», з 18 жовтня по 1 листопада 2014 року, в Україні перебували міжнародні експерти з метою проведення адаптації та подальшого використання Модулів оцінки закладів охорони здоров'я для посилення їх клінічного та управлінського потенціалу з надання послуг у сфері ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні. Команда національних та регіональних експертів провела якісну оцінку 4 закладів охорони здоров'я: КЗ «Львівський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом», кабінет «Довіра» (сайт АРТ) Дрогобицької міської поліклініки, кабінет «Довіра» (сайт АРТ) Стрийської центральної міської лікарні, Львівське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ». 30 жовтня міжнародні експерти провели якісну оцінку за методикою CLASS(Clinical Assessment for System Strengthening – Клінічна оцінка для посилення систем) в Львівському обласному відділенні ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ». Основною метою методики CLASS є визначення наявних можливостей організації-учасниці оцінки та її потреб в посиленні власного потенціалу. В процесі якісної оцінки також брали участь представники організації. Методика CLASS включає в себе здійснення оцінки за декількома напрямками, а саме: адміністративний, фінансовий, консультування і тестування (КіТ), клінічний (Медична допомога). Під час оцінки закладу з використанням методології CLASS відбулась вступна зустріч із керівником організації, екскурсія організацією, були проведені співбесіди з працівниками, вивчення документів.

Про результати якісної оцінки через 4-6 тижнів буде підготовлений Звіт про відвідування закладів. Усі заклади в яких відбулось якісне оцінювання отримають Звіт. Вони зможуть використати його задля власних потреб, зокрема – для визначення пріоритетних напрямків для подальшого покращення та нарощування потенціалу, а також пошуку необхідних ресурсів технічної допомоги на регіональному та національному рівнях.