dir->/media/actions/onovlennya-pidkhodiv-monitoryngu-i-otsinky-roboty-viddilen`-merezhi/

У рамках реалізації Стратегії життєздатності Мережі ЛЖВ розробляється нове бачення комплексної оцінки роботи відділень, що має стати платформою для інтенсивного розвитку наших організацій.

Ключовим питанням оцінки є результативність організації в усіх напрямках діяльності. Саме розробці індикаторів результативності був присвячений візит фахівця відділу регіонального розвитку Ангеліни Губської у Вінницьке відділення Мережі. Говорили про коротко та довгострокові результати стратегії, чіткі і вимірювані індикатори виконання завдань операційного плану.

Планується, що всебічна комплексна оцінка проводитиметься у відділеннях як власним ресурсом (оцінка персоналу, досягнення проміжних результатів стратегії, результативність роботи з клієнтами) , так і з залученням зовнішніх експертів (ОРІ – ефективність діяльності організацій в цілому). На початку наступного року Мережею буде розроблено методологію оцінки задоволеності клієнтів послугами та інструменти оцінки прогресу у досягненні цілей роботи з клієнтами. «У відділенні ми моніторимо виконання проектних показників, відстежуємо щорічні плани, вже розпочали перший етап мережевої оцінки персоналу. Але ми ніколи не об’єднували ці елементи в одне ціле, щоб поглянути на всі системи відділення у комплексі. Сподіваємось, нова система дасть нам таку можливість і покаже, де є «вузькі місця» і куди направити більше зусиль», - поділилася враженнями голова правління Вінницького відділення Мережі ЛЖВ Шевчук Оксана.