dir->/media/actions/odesa-vshanuvala-pam-yat`-lyudey-yaki-pomerly-vid-snid/

    Щорічно у третю неділю травня проходить Акція, присвячена Всесвітньому Дню пам'яті людей померлих від СНІД.

13 травня - в стаціонарі СНІД Центру волонтерами та соціальними працівниками проведено прибирання прилеглої території.

14 травня - в HUB -клубі відбувся Круглий стіл ВІЛ -сервісних НУО та партнерів «Відповідь громади та держави на Виклики епідемії ВІЛ/СНІДу», на який були запрошені співробітники НУО, члени Всеукраїнської Мережі ЛЖВ, представники релігійних конфесій, міський Координаційна рада НВО, обласний громадський рада, Департамент комунікацій з громадськістю ОДА, міське управління соцзахисту, обласний Центр профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД, обласної та міської ЦСССДМ . У ході Круглого столу були нагороджені грамотами соціальні працівники ВІЛ -сервісних НУО.

15 травня - в клубі «Право» - Обласна прес-конференція «Реалії соціально- політічніх перетвореності: шляхи, дії, перспективи» за участю керівників обласної ланки - Управління соцзахисту , Управління сім'ї та молоді , ЦСССДМ, Управління охорони здоров'я, ОЦПБС, ВІЛ-сервісні НВО, членів Всеукраїнської Мережі ЛЖВ, Департамент виконання покарань.

16 травня - в 12:00 в Будинку медпрацівника пройшов брифінг «Час діяті» за участю ВІЛ- сервісних НУО, членів Всеукраїнської Мережі ЛЖВ, міського Департаменту охорони здоров'я, міського Центру здоров'я, обласного та міського ЦПБС. Були урочисто нагороджені почесними грамотами та подяками лікарі ЦПБС, представники діагностичних центрів і поліклінік (надають благодійну допомогу у вигляді безкоштовних діагностик для клієнтів організацій);

- О 19:30 - Телепрограма, присвячена Дню пам'яті людей померлих від СНІДу на ОДТРК за участю ОЦПБС і 6 ВІЛ- сервісних НУО, членів Всеукраїнської Мережі ЛЖВ.

17 травня - о 10:00 в Кіровському сквері біля Пам'ятного знака на Алеї пам'яті пройшов щорічний суботник з облагороджування території до Всесвітнього Дня пам'яті людей померлих від епідемії СНІД, в якому взяли участь активісти спільноти ЛЖВ, їх близьке оточення, співробітники та волонтери НВО Об'єднання " разом за життя ", ГР" Віра . Надія . Любов . ", ГО" Сонячне коло ", клуб" Життя + ", БФ" Дорога до дому ", "Партнер ", "За майбутнє без СНІДу " та багато інших НУО за участю Міськзелентресту та ЗМІ.

- В 13:00 в Храмі Різдва Христова протоієрей Олександр Філіппов провів панахиду про поминання людей померлих від епідемії СНІД .

18 травня в Червоному сквері пройшла Акція «Імена», присвячена Всесвітньому Дню пам'яті людей померлих від СНІДу за участю співробітників, волонтерів та клієнтів ВІЛ- сервісних НУО, членів Всеукраїнської Мережі ЛЖВ, а також загального населення:

- Порадували своїми виступами маленькі танцюристи;

- Співробітники БФ «Оазис » показали етюд «Пороки»

- Проходять повз хлопці виконали кілька пісень;

- Винесли 52 квілта і Червону стрічку, на яку виставили лампадки;

- В небо випустили червоні кулі з іменами людей померлих від СНІД.

20 травня - Телепрограма, присвячена Дню пам'яті людей померлих від СНІДу на ОДТРК за участю членів Всеукраїнської Мережі ЛЖВ та керівників НУО - БО «Об'єднання «Разом за життя», ГО«Сонячне коло», ГЫ³ра. Надія. Любов».

Під час проведення всіх заходів, присвячених Дню пам'яті людей померлих від СНІДу голова правління ОМО «КЦ «Життя +» Ірина Григор'єва представляла проект «Ми Відкриваємо свои Обличчя, щоб Ви відкрили нам своє серце» - участь в телеефірах, показ відеороликів, розповсюдження інформаційних матеріалів.

S0339545.jpg

S0339545sss.jpg