dir->/media/actions/obgovorennya-klinichnogo-protokolu-dopomogy-pry-vil-tb/

На веб-сайті Міністерства охорони здоров’я України для громадського обговорення розміщено проект Уніфікованого клінічного протоколу первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги за темою "Ко-інфекція - ВІЛ/ТБ". ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» приймала активну участь у його розробці.

Наразі, Мережа ЛЖВ просить представників ВСІХ зацікавлених сторін переглянути вищезазначений документ. До обговорення та аналізу пропонуємо залучити ваших партнерів, як і з державного так і неурядового сектору. Цей документ є дуже важливим як для медичної спільноти, так і для ВІЛ-позитивних пацієнтів, оскільки саме він регулює питання діагностики та лікування поєднаної інфекції ВІЛ/ТБ. І саме ним користуватимуться лікарі при встановленні діагнозу та призначенні лікування.
Ваші пропозиції та зауваження до Протоколу прохання надсилати до 28 березня 2014 р. на електронну адресу фахівця відділу супроводу лікувальних програм Мережі ЛЖВ Олександра Кульченка:
kulchenko@network.org.ua. Надані пропозиції будуть запропоновані до розгляду групи з розробки Уніфікованого клінічного протоколу, до якої входить представник Мережі ЛЖВ.
Просимо всі партнерські організації використати можливість долучитись до розробки важливого державного документу.