dir->/media/actions/novi-pidkhody-u-podolanni-epidemiyi-vil-v-zaporiz`kiy-oblasti/

03 березня 2015 року в залі Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» відбулася прес-конференція, яка проводилася з нагоди підписання меморандуму про співпрацю з метою створення умов для подолання епідемії ВІЛ в Запорізькій області шляхом забезпечення для населення доступу до соціальних послуг в т.ч. у віддалених районах Запорізької області через мережу поштового зв’язку.

Організатори: Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» та Запорізьке обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

«Возможности наших организаций мы решили объединить для того, чтобы помогать людям, прежде всего инвалидам, ВИЧ-инфицированным людям», – відмітив Лимарчук Станіслав Вікторович, в.о. директора Запорізької дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта».

«В наших планах, которые мы обговаривали – летний отдых детей, которые попали в кризисные обстоятельства, в т.ч. и затронутые эпидемией ВИЧ-инфекции в лагере Укрпочты», – поділився планами Литвин Ігор Васильович, голова правління Запорізького обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

На сьогодні Україна знаходиться на першому місці в Європі за темпами поширення епідемії ВІЛ/СНІДу. Неурядові організації та держава докладають всіх зусиль, щоб зупинити епідемію. «Важно на сегодняшний день, что госструктуры объединяются с общественными организациями для того, чтобы помочь людям», – наголосив Литвин Ігор Васильович, голова правління Запорізького обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».