dir->/media/actions/nesy-svoe-dobro-blagodiyna-barakholka-30-lystopada-2014/

ДОРОГІ ДРУЗІ!

Цього року 1 грудня – День боротьби зі СНІДом – ми відзначимо вчинками.

Напередодні, 30 ЛИСТОПАДА, Всеукраїнська мережа ЛЖВ запрошує Вас з Вашими сім’ями та друзями відвідати БЛАГОДІЙНУ БАРАХОЛКУ «НЕСИ СВОЄ ДОБРО».

Ціллю даного дійства стане збір коштів для ВІЛ-позитивних людей в Україні. Зібрані кошти підуть на найпріоритетніші життєвонеобхідні потреби: закупівлю ліків, медичного обладнання, на оплату операцій та проведення діагностики.

Люди різних професій та віку відвідають Благодійну Барахолку. Речі, які будуть представлені на продаж: книги, одяг, прикраси, картини, музичні пластинки, декор, аксесуари для дому, іграшки та різна всяка всячина. Для гостей Барахолки організовують майстер-класи різної тематики, участь у яких є безкоштовною, пожертви на благодійні цілі – за бажанням.

На території Барахолки діятиме великий та смачний фудкорт – гості зможуть попити чай, каву, скуштувати тістечка та бутерброди, які також будуть представлені в якості благодійного товару.

Проведіть цю неділю зі своїми рідними, близькими та друзями у затишному місці неКафе «Беседниzzа» (м. Олімпійська) за адресою: м. Київ, вул. Жилянська, 5Б.

З 11.00 ранку і до 17.00 вечора двері будуть відкриті для Вас!!!

Вдячні вам за підтримку! Хай маленькі ангелики допоможуть знайти вам найкращий спосіб допомогти. Разом ми робимо гарну справу.

ВАША УЧАСТЬ ЦІННІСТЮ В ЖИТТЯ.

Шлях до місця проведення барахолки від ст. м. Олімпійська:

З натхненням та очікуванням дива,

Команда Мережі ЛЖВ