dir->/media/actions/nemozhlyve-mozhlyvo-cherkas`ke-viddilennya-merezhi-lzhv-dobylos`-vydilennya-205-000-grn-dlya-ditey/

«Стукайте і вам відчинять!». Прикладом для наслідування стала наполеглива праця людей, які не здаються та не втрачають оптимізму попри труднощі, які виникають в час політичних змін, економічних проблем та складної ситуації в країні.

У середині січня 2015 року у місті Черкаси депутатами міської ради була затверджена Програма соціально-економічного розвитку "Турбота" на 2015-2017 роки. Черкаське обласне відділення ВБО "Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ" (Мережа ЛЖВ) отримало 205 000 гривень на діяльність, яка направлена на догляд та підтримку дітей, сімей, яких торкнулась проблема ВІЛ/СНІД.

Основною метою Програми є поліпшення або відтворення життєдіяльності, соціальної адаптації, повернення до повноцінного життя осіб, які потребують соціальної допомоги та послуг. В сучасних економічних умовах вона набуває особливого значення.

Активну роботу щодо включення потреб до Програми співробітники відділення вели протягом року, починаючи з березня 2014 року. Провівши ряд зустрічей з депутатами, головами комісій, надсилаючи листи, підтримуючи перемовини з представниками департаменту соціальної політики організації вдалось домогтись внесення запропонованих організацією змін до попередньо затвердженої Програми (у попередньому варіанті Програми частина напрямку догляду та підтримки дітей, яких торкнулась епідемія ВІЛ/СНІД, була відсутня).

Варто відмітити, що у період 2009-2012 років, було часткове фінансування проектів діяльності Черкаського відділення Мережі ЛЖВ, у 2014 році – з місцевого бюджету не виділено було фінансування у той час, коли саме люди, які постраждали від епідемії ВІЛ/СНІДу, є найуразливішими та потребують допомоги.

Тому у 2015 році це велика перемога та досягнення Черкаського відділення Мережі ЛЖВ.

Підготовлено Людмилою Гавриш, фахівець із зв'язків з громадськістю та пресою Мережі ЛЖВ.