dir->/media/actions/ne-mogly-podumaty-shcho-my-mozhemo-pratsyuvaty-pid-chas-obstriliv/

З початку АТО жоден із співробітників благодійної організації «Варіант» не покинув м. Донецьк, не покинув своїх клієнтів.

Більше того, в організації з’являються нові люди, до прикладу, з серпня 2014 року клієнтка «Варіант» Таїсія Т. активно почала займатися волонтерською діяльністю. Організовано та налагоджено процес фандрейзингу, у результаті якого клієнти отримують одяг, продукти харчування, штучне харчування для дітей. Молода дівчина після інтернату залишилася без житла та знайшла притулок у будинку старенької жінки. Соціальні працівники допомагають відновити і переоформити документи, сприяють у відновленні групи та зарахуванню до технікуму.

За час воєнного конфлікту шість вагітних жінок, якими опікувалась організація, успішно народили дітей, після пологів вдалось через фандрейзинг забезпечити дитячими візками та манежами. У даний час працівники очікують на контейнер з дитячим взуттям та одягом, який уже в дорозі. Людей, які лишились без житла, прилаштовують до центру для тимчасово переміщених осіб. «Зі слів усіх наших клієнтів, вони раніше не могли і подумати, що ми можемо працювати під час обстрілів.» – коментує Ярослав Стрельников, керівник ДОБО «Варіант».

Завдяки тренінгу по роботі з посттравматичним синдромом в умовах війни, який проходив у лютому 2015 року у Києві, психолог Олена Замбік працює з клієнтами та їх близьким оточенням, які постраждали від бойових дій.

getImage (2).jpg

getImage (6).jpg

getImage (7).jpg