dir->/media/actions/navchannya-z-upravlinnya-konfliktamy/


26-28 травня в Одесі керівники та менеджери відділень Мережі ЛЖВ вчилися управляти конфліктами та запобігати їх виникненню. Провела навчання Тетяна Пан - вже відома Мережі бізнес – тренер. Цей тренінг є невід‘ємною складовою посилення спроможності регіональних відділень в рамках реалізації комплексної стратегії забезпечення життєздатності Мережі ЛЖВ.

Три дні пройшли дуже емоційно і продуктивно. Захід був наповнений ситуаціями, які сприяли самопізнанню учасників і спонукали їх приймати рішення щодо змін. Наприклад, вправа «Симуляція» та аналіз її відеозапису допомогли побачити процес виникнення конфлікту та сформувати у учасників навички по виходу з нього. В результаті, учасники чітко побачили, що саме необхідно змінювати, щоб запобігати конфліктам та правильно їх вирішувати. В ході тренінгу на практиці відпрацьовувалися інструменти прогнозування конфліктів, зокрема, базуючись на особливостях поведінки різних психологічних типів. Керівники та менеджери відділень Мережі працювали над формуванням моделей побудови комунікації для попередження конфліктів та безпосередньо в ході їх розв‘язання, вчилися зрозуміло та конкретно ставити завдання підлеглим та працювати з запереченнями.

По завершенні учасники ділилися враженнями і винесеним досвідом: «Дуже дякую за ще один разом пройдений етап мого особистісного зростання як керівника, а відтак - і руху Відділення до успіху!!! Вдячна тренерові, відділу регіонального розвитку, групі учасників без яких я не змогла б засвоїти нові безцінні для мене уроки менеджменту та, зрештою, і життя!!!», - зазначила Ольга Беленецька, голова Сумського відділення Мережі ЛЖВ.

діалог.jpg

IMG_8990.jpg

IMG_8960.jpg

про конфликт.jpg

у грі.jpg