dir->/media/actions/navchannya-dlya-pediatriv-yaki-likuyut`-vil-pozytyvnykh-ditok-tr-inforpedhiv-kyiv/


17-19 червня 2015 року триватиме навчальний курс "Лікування дітей з ВІЛ-інфекцією" для лікарів-педіатрів. Учасники представляють Україну, Молдову та країни Прибалтики. Лікарі пройдуть навчання за участю провідних експертів з метою вдосконалення практичних навичок в інтерактивній формі. Курс проводиться в рамках програми Педіатричної Європейської Мережі з лікування ВІЛ-інфекції у дітей (PENTA) за фінансової та технічної допомоги Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та MAC AIDS Fund.

На відкритті заходу Володимир Жовтяк, голова Координаційної Ради ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ», виступив з привітальним словом та з подякою: «В умовах кризи та постійного погіршення ситуації із забезпеченням лікування ВІЛ-позитивних людей є вкрай важливою тісна взаємодія з ЮНІСЕФ та іншими міжнародними організаціями. Висловлюю вдячність колегам з Дитячого Фонду за співпрацю у залученні додаткових коштів для надання антиретровірусної терапії пацієнтам в окупованих областях на сході країни.»

Голова організації розповів про загальну картину кризової ситуації, у якій перебувають останній період пацієнти з усієї України, і наголосив, що очікувати досягти 100%-вих результатів неможливо у той час, коли Національна програма протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу виконується менш, ніж на 20%.

Tr@inforPedHIV – ініціатива, що виникла з 2005 року у рамках партнерства між об’єднанням PENTA та Європейським товариством педіатричних інфекційних хвороб. Це навчальна програма для спеціалістів сфери охорони здоров'я, які працюють з ВІЛ-позитивними дітьми. Даний інноваційний курс використовує нову методологію інтеграції дистанційного навчання з інтерактивними курсами на місцях. Tr@inforPedHIV є унікальним у своїй системі навчання, тому що включає в себе секцію електронного навчання. Онлайн курс складається із серії модулів та клінічних випадків для студента з наступним 2-охтижневим онлайн обговоренням.

ART_8661.jpg

ART_8638.jpg