dir->/media/actions/na-vinnychchyni-vidbulas`-aktsiya-imena-/

В Центральному парку ім. Горького було проведено конкурс малюнків на асфальті «Скажемо СНІДу – ні !» та нагородження призерів-навчальних закладів м. Вінниці.

Жителі та гості м. Вінниці мали змогу пройти тест на ВІЛ завдяки роботі пересувної лабораторії Вінницького центру СНІД по безкоштовному і анонімному тестуванню крові на ВІЛ/СНІД.

На площі відбулись інформаційні повідомлення, конкурси, тематичні ігри, експонування виставок: аматорські плакати «Молодь проти СНІДу», кращі роботи фотоконкурсу «Канікули кохання».

У роботі інтерактивної профілактичної виставки з питань ВІЛ/СНІД «Маршрут безпеки» прийняли участь учні загальноосвітніх шкіл.

Вшанування пам’яті відбулось завдяки презентації КВІЛТів, запаленню символічної червоної стрічки та запуск у небо пам’ятних «Червоних сердець» .

Вінницьке відділення проводило збір коштів на лікування ВІЛ-позитивних – зібрано 896,06 грн.

Організаторами заходів виступили: Департамент охорони здоров’я та курортів ОДА, Обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, Управління в справах сім’ї та молоді ОДА, Департамент освіти міської ради, Відділ у справах молоді та туризму міської ради, Обласний та міській центри СССДМ, Вінницьке обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ». 

З більш детальнішою інформацією стосовно заходів у місті можна ознайомитися за посиланнями:

 http://vn.20minut.ua/Podii/v-centralnomu-parku-zastelili-kovdru-z-imenami-pomerlih-vid-snidu-10329382.html

http://vn.20minut.ua/Podii/u-den-pam-yati-pomerlih-vid-snidu-shkolyari-mista-zaklikayut-beregti-s-10329373.html

http://ilikenews.com/article/u-vinnici-vshanuyut-pamyat-pomerlih-vid-snidu