dir->/media/actions/na-sumshchyni-vidbulosya-vidkryttya-fotovystavka-zhinka-zhyttya/

Вперше Сумщині презентується фотомистецтво, присвячене проблематиці ВІЛ/СНІД. В рамках інформаційної кампанії «Ми відкриваємо свої обличчя, щоб ви відкрили нам своє серце!», 29 квітня в «Агенції промоції «Суми» відбулося відкриття фотовиставка Олександра Глядєлова «+Жінка = Життя». Вона спрямована на подолання необґрунтованих страхів та негативного ставлення до ВІЛ-позитивних жінок, на порозуміння та сприйняття ВІЛ-позитивних жінок як рівних членів суспільства.

Про ідею проекту, актуальні проблеми та успіхи ВІЛ-позитивних жінок Сумщини, на прес конференції, присвяченій відкриттю виставки, з журналістами спілкувалися: голова правління Сумського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» - Ольга Беленецька, та головний лікар Сумського обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом - Володимир Бутенко.

Ольга Беленецька: «ВІЛ-позитивна жінка, така, як і мільйони інших жінок. Вона вміє дружити, кохати, бути милосердною, підтримувати тих, хто цього потребує. Вона може бути прекрасною мамою, відповідальною колежанкою. Саме для того, щоб це показати, і народилася ідея фотопроекту «+Жінка = Життя».

Ініціаторами відкриття виставки в м. Суми є - Всеукраїнська благодійна організація «Позитивні жінки» та Сумське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД». Виставка буде тривати до 5 травня, потім її побачать Черкаси.

Дана виставка вже була презентована у Вашингтоні, США (2012), також її презентували в містах України (Київ, Кіровоград, Миколаїв, Полтава, Чернігів)

DSC_0179_resize.JPG

DSC_0180_resize.JPG

DSC_0186_resize.JPG