dir->/media/actions/mystetstvo-na-pidtrymku-malen`kykh-vil-pozytyvnykh-poltavchan/

21 травня в київській галереї «Триптих» на Андріївському узвозі відбувся благодійний аукціон «Крок назустріч». Проведення цього заходу ініціювали громадські організації «Гільдія колекціонерів Полтавщини «Спадщина» і «Клуб «Квітень» за активної участі ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ». Під час аукціону в ході гарячих торгів небайдужі доброчинці та шанувальники мистецтва придбали 26 творів полтавських митців на загальну суму 77 000 гривень. Вилучені від продажу картин кошти підуть на цільову допомогу маленьким ВІЛ-позитивним полтавчанам. А саме на закупівлю медичного оснащення для Полтавського обласного Центру СНІДу.

Захід ставив за мету привернення увагу до проблем доступу до лікування ВІЛ-позитивних людей в Україні. Для участі в аукціоні свої роботи надали полтавські митці, чиї роботи виставляються в музеях та приватних колекціях в Україні та за кордоном.

«Ми довго переносили цей захід, у зв’язку з подіями, які тривають в Україні. Важливо, що на наш заклик відгукнулися представники партнерських організацій і стали щедрими покупцями. Це справжня підтримка, коли в період економічної кризи люди не забувають про благодійність. Це надихає на щоденну роботу в сфері допомоги всій ЛЖВ-спільноті України» – зазначив Володимир Жовтяк, голова Координаційної ради ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»
YF3A9817_resize.jpg

YF3A9825_resize.jpg

YF3A9789_resize.jpg

YF3A9812_resize.jpg

YF3A9826_resize.jpg

YF3A9837_resize.jpg

YF3A9841_resize.jpg

YF3A9851_resize.jpg

YF3A9889_resize.jpg

YF3A9863_resize.jpg