dir->/media/actions/merezha-spryamovue-zusyllya-na-zaluchennya-gumanitarnoyi-dopomogy-dlya-vil-pozytyvnykh-lyudey-yaki-z/

Мережа спрямовує зусилля на залучення гуманітарної допомоги для ВІЛ-позитивних людей, які знаходяться у зоні АТО

Мережа, як найбільша і найпотужніша організація, що представляє інтереси ВІЛ-позитивних людей, не може залишатися осторонь ситуації, що відбувається сьогодні в Україні, зокрема на території Донецької та Луганської областей.

Ми спрямовуємо зусилля на залучення гуманітарної допомоги, а також координацію між усіма охочими допомогти та регіональними організаціями і волонтерами, які доставлятимуть допомогу безпосередньо до отримувачів.

Для оперативного та ефективного реагування на потреби ВІЛ-позитивних людей в Донецькій та Луганській областях, центральним офісом Мережі була створена тимчасова робоча група з питань співробітництва з регіонами, що знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції. Ця група збирає оперативну інформацію про потреби ВІЛ-позитивних людей, які перебувають в зоні АТО, шукає шляхи вирішення проблем, координує діяльність організацій на місцях та шукає допомогу з метою її спрямування людям, які її вкрай потребують.

Станом на сьогодні, за нашими даними гуманітарної допомоги потребують близько 7700 осіб.

У зазначених вище регіонах склалася гостра ситуація із забезпеченням потреб клієнтів Мережі. Ці потреби сьогодні умовно можна поділити на три групи:

∙ Продукти харчування

∙ Гігієнічні засоби

∙ Медикаменти

Ми звертаємось до всіх небайдужих з проханням допомогти ВІЛ-позитивним людям, які знаходяться в зоні АТО.

Мережа бере на себе відповідальність доставити гуманітарну допомогу до місці призначення та забезпечити розповсюдження серед клієнтів.

Мережа приймає благодійні внески, які також будуть використані на потреби ВІЛ-позитивних людей, які знаходяться у зоні АТО, та вимушених переселенців.

Щодо питань благодійних внесків звертайтесь до Загурської Яни за тел. 467-75-67 (вн. 760), 097-319-2476 (з 9.00 до 18.00) чи адресою: y.zagurskaya@network.org.ua

З питань надання гуманітарної допомоги звертайтеся до Коржа Олега: 095-427-7404, 067-409-1313, korgh@network.org.ua

З питань висвітлення інформації, – звертайтесь до Константінової Ганни: 067-932-05-16 konstantinova@network.org.uа

Ми віримо в те, що кожна людина здатна надати підтримку тим, хто потребує допомоги та захисту.

Розгорнутий перелік потреб додається до цього листа.

Карта кількості клієнтів, які знаходяться у зоні АТО додається до цього листа.