dir->/media/actions/merezha-ryatuval`nyy-krug-patsientam/

За 2 тижні обласним центрам СНІДу ні́чого буде видавати людям, які потребують життєво необхідних ліків. У цей же час Мережа ЛЖВ виявляє, що у Державній пенітенціарній службі знаходиться медичний препарат«Вірокомб» (Ламівудин 150г/Зидовудин 300 мг) у більшій кількості, аніж вони потребують, внаслідок скорочення потреби ліків у зоні АТО. Ліки терміном придатності лише до листопада 2015 року могли просто зіпсуватись та не бути використаними належно. У центрах СНІДу в регіонах ВІЛ-позитивні люди отримують аналогічний препарат, якого зараз з лишком у пенітенціарній службі.

Міністерство охорони здоров’я не постачає вчасно навіть ті ліки, що є у наявності, та не тримає під контролем загальну картину потреби ліків з можливістю перерозподілу всередині країни, без залучення міжнародної допомоги. Таке халатне відношення вкотре загрожувало пацієнтам перериванням лікування.

Команда Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ, знову знаходить альтернативне рішення для порятунку людей. З метою запобігання переривання лікування Мережа ЛЖВ домовилась про передачу препарату «Вірокомб» з системи ДПтСУ у обласні центри СНІДу.