dir->/media/actions/merezha-rozshyryue-chlenstvo-v-organizatsiyi/

Все більше клієнтів Всеукраїнської Мережі ЛЖВ та їх близького оточення виявляють бажання не тільки отримувати послуги, а бути причетними до діяльності організації.

Враховуюче таке бажання, Координаційна рада Всеукраїнської Мережі ЛЖВ, прийняла рішення про розширення формату членства. Окрім дійсного членства в цьому році було запроваджено асоційовану участь. Асоційованими учасниками мають право бути усі бажаючі, які поділяють місію, цінності та завдання Мережі. Такий формат участі дозволяє активно долучатися до діяльності Мережі та спільноти ЛЖВ, розвивати лідерство та реалізовувати власний потенціал. Єдина відмінність між дійсними членами та асоційованими учасниками, це те, що асоційовані учасники не мають права голосувати під час загальних зборів.

Ось відгук клієнтки, яка на даний час вже працює в одному з відділень соціальним працівником: «Больше двух лет я была клиенткой проекта по уходу и поддержке. Когда у меня появились проблемы со здоровьем, мне очень помогли социальные работники, которые проведывали меня в больнице, общались со мной. Я благодарна за поддержку как психологическую, так и материальную. После выздоровления я приняла решение стать частью той команды, которая помогала мне в нелегкую минуту. Написав заявление на ассоциированное участие, у меня появилась уверенность в своих силах, желание учиться, быть полезной таким же, как и я».

Рух в напрямку розширення членства в Мережі через асоційовану участь сьогодні вже можна підтвердити цілком конкретними цифрами. За півріччя більше тисячі осіб виявили бажання та стали асоційованими учасниками. Найбільш активно ці процеси йдуть у Сумській, Харківській, Полтавській, Кіровоградській, Вінницькій та Чернівецькій областях. Відділ регіонального розвитку Мережі, з свого боку, проводить активну роботу та надає технічну підтримку регіональним осередкам щодо залучення асоційованих учасників до діяльності у відділеннях та мотивування їх до вступу в члени Мережі.