dir->/media/actions/merezha-provela-chergove-zasidannya-rady-goliv-pravlin`-regional`nykh-oseredkiv/

03-05 вересня відбулася зустріч Ради голів регіональних осередків Всеукраїнської мережі ЛЖВ. Одним з ключових питань для обговорення стала діяльність Мережі у напрямку забезпечення доступу до лікування та послуг для ЛЖВ в умовах воєнних дій та анексії. Зокрема, погоджено алгоритм дій регіональних осередків Мережі у роботі з вимушеними переселенцями із зони АТО та біженцями з Автономної республіки Крим.

На засіданні було обговорено та затверджено Етичний кодекс Мережі, що визначає основні цінності, етичні орієнтири та правила, яких повинен дотримуватись кожний член та працівник Організації. За свідченням учасників зібрання Кодекс стане додатковим об’єднуючим фактором та задовольнить потребу в інституалізації принципів корпоративної культури. Окремою темою розгляду на засіданні Ради голів правлінь стало питання участі Мережі у процесах реформування соціальних послуг в Україні, а також найближчих завдань для регіонів по підготовці до переходу з фінансування послуг з догляду та підтримки з коштів Глобального Фонду на місцеві бюджети.

Відбувся обмін кращими практиками відділень, в ході якого було детально представлено досвід Кіровоградського обласного відділення щодо отримання пільгової оренди та вирішення проблем з постановкою на лікування Гепатиту С ВІЛ-позитивних клієнтів. Директор Криворізького міського відділення Елла Соколюк презентувала напрацювання в напрямку стандартизації послуг, Київське міське відділення озвучило комплексну систему оцінки ефективності діяльності організації, яка застосовується ними вже кілька років поспіль. Було також презентовано досвід надання паліативної допомоги (Рівненське обласне відділення) та участь в реалізації соціального замовлення для надання допомоги ВІЛ-позитивним жінкам (Хмельницьке обласне відділення).

«Є потреба у активізації реформи Мережі, і дискусії сьогоднішнього засідання це показали. Необхідно визначити пріоритети та систематизувати наші спільні дії, - зазначив член Координаційної Ради Мережі Олександр Александров. - На мою думку, Рада виходить на якісно новий рівень роботи, що доводить і обмін кращим досвідом відділень. Варто і надалі продовжувати цю практику».

«Рада голів віддзеркалює події в Україні: нація об’єднується і наша Рада також розуміє, що тільки разом ми сильні. Важливо, що на засіданні ми визначили напрямки, у яких будемо рухатися. Навіть якщо через певний час ми зрозуміємо, що наші рішення були помилковими, то це для нас буде уроком і дозволить скорегувати наступні кроки», - підсумувала Мойсеєнко Анжела, голова правління Чернігівського відділення Мережі ЛЖВ. 

IMG_5891_resize.JPG

IMG_5939_resize.JPG

IMG_5864_resize.JPG