dir->/media/actions/merezha-posylyue-spivpratsyu-u-regionakh/

02 вересня 2014 року відбулося підписання Меморандуму про взаємопорозуміння та співробітництво між Сумською обласною радою, Сумською обласною державною адміністрацією та Всеукраїнською мережею людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом.

Мережа ініціювала підписання меморандумів по всій Україні. Сумщина стала першою, де урочисто закріплено взаємні зобов’язання влади та Мережі на найвищому рівні, в тому числі і фінансову підтримку діяльності Сумського обласного відділення Мережі за рахунок місцевого бюджету. Метою меморандуму є об’єднання зусиль сторін для більш ефективної протидії епідеміям ВІЛ та вірусних гепатитів, допомоги хворим людям та профілактики.

Також на зустрічі обговорили здобутки у подоланні наслідків епідемії, координацію дій у області та потребу в розробці обласної програми з ВІЛ та туберкульозу.

«Ми розуміємо важливість створення системи безперервного надання якісних і доступних послуг з профілактики та діагностики ВІЛ-інфекції, з лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих осіб. Саме тому ми активно співпрацюємо з Сумським обласним відділенням Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» у різних напрямках. Ми плануємо надавати кошти на підтримку заходів Сумського відділення Мережі з первинної профілактики та забезпечення послуг з догляду та підтримки ВІЛ- позитивних дітей» - підсумував результати зустрічі голова Сумської ОДА Володимир Шульга. 

DSC_0017_resize.JPG

IMG_5850_resize.JPGIMG_5815_resize.JPGDSC_0008_resize.JPG