dir->/media/actions/merezha-pochynae-vdoskonalennya-protsesu-nadannya-administratyvnykh-poslug-u-l`vivs`kiy-oblasti/

Мережа починає вдосконалення процесу надання адміністративних послуг у Львівській області.

У жовтні в рамках проекту «Покращення адміністративних послуг медичної і соціальної сфери в обраних регіонах України» у Львівській області розпочинає діяльність робоча група експертів, які шукатимуть шляхи вдосконалення процесу надання адміністративних послуг на території області.

Робоча група складатиметься з фахівців установ, що надають адмінпослуги: центрів надання адміністративних послуг та департаментів соціальної політики різних рівнів, а також представників громадських організацій.

Шляхи вдосконалення будуть аналізуватися на основі результатів оцінки задоволеності клієнтів адміністративними послугами, проведеної у Львівські області у травні-серпні цього року групою місцевих експертів, що пройшли навчання в ході проекту.

Оцінка проводилась в 10 установах, що надають адміністративні послуги на території області, в її ході було опитано понад 500 користувачів послуг. Також в ході оцінки застосовувалися методики спостереження, кабінетного дослідження та використання «таємного клієнту».

В цілому опитування продемонструвало досить високу оцінку роботі відповідних установ клієнтами, втім виявило і ряд процесів, які потребують вдосконалення.

Зокрема, значної оптимізації потребує взаємодія між пунктами надання послуг, що належать до центрів надання адміністративних послуг та департаментів соціальної політики, процес збору і обробки документів при наданні послуг, інформаційне облаштування місць надання послуг та можливостей дистанційного звернення.

Над цими та іншими питаннями працюватиме робоча група. Результатом її роботи стане розробка і впровадження плану дій з вдосконалення процесу надання адмінпослуг. Зміни, що стануться у ході впровадження плану будуть відстежуватися в процесі подальших оцінок задоволеності клієнтів, які проходитимуть наприкінці цього року і в наступному.

Зусилля з вдосконалення процесу надання послух відбувається в рамках проекту «Покращення адміністративних послуг медичної і соціальної сфери в обраних регіонах України», що впроваджується Мережею у Запорізькій та Львівській областях за підтримки Європейського Союзу.