dir->/media/actions/merezha-ogoloshue-konkurs-na-uchast`-u-treningu-dokumentuvannya-porushen`-prav-lyudyny-v-dostupi-do-/

«Документування порушень прав людини в доступі до медичної допомоги у зоні проведення АТО»

ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» оголошує конкурс на участь у тренінгу «Документування порушень прав людини в доступі до медичної допомоги у зоні проведення АТО».

До участі у тренінгу запрошуються співробітники ВІЛ-сервісних організацій (субреціпієнтів ВБО «Всеукраїнської мережі ЛЖВ»), які працюють у регіонах проведення АТО та прилежних областях.

Метою тренінгу є навчання учасників методам документування порушень прав людини в доступі до медичної допомоги в зоні військового конфлікту для подальшої правозахисної та адвокаційної діяльності..

Програма тренінгу буде включати у себе наступні теми:

· Базовий вступ щодо прав людини;

· Цілі та методи документування. Виявлення порушень.;

· Основні фактори, список необхідної інформації, джерела інформації, докази;

· Інтерв’ювання, методики;

· Фізична та інформаційна безпека під час військового конфлікту;

Тренінг буде проведено 23-25 березня 2015 року у м. Києві.

Організатори повністю покривають витрати на проживання, харчування, проїзд в обидва кінці (у межах вартості квитків автобусу або поїзду) та участь у тренінгу.

Для участі у конкурсі необхідно:

Заповнити та надіслати анкету учасника (додається), з позначкою «конкурс» на електронну адресу: o.gatiiatullin@network.org.ua не пізніше 23 години 05 березня 2015 року.

Відібрані учасники будуть повідомлені електронною поштою 10 березня 2015 року.

Пріоритет при відбору буде надаватися працівникам ВІЛ-сервісних організацій, які безпосередньо працюють на території, яка не підконтрольна Уряду України/у виправних закладах Донецької та Луганської областях (або у закладах де перебувають евакуйовані засуджені)/з переселенцями у прилежних до зони АТО областях, які постраждали від бойових дій.

Контактна особа – Олександр Гатіятуллін (+3 8098 377 23 26)