dir->/media/actions/merezha-lzhv-rozpochala-proekt-z-podolannya-dyskryminatsiyi-ta-uperedzhen`/

Мережа ЛЖВ розпочала проект з подолання дискримінації та упереджень в рамках програми Фонду з прав людини за підтримки Посольства Нідерландів в Україні.

Проект триватиме рік та націлений на просування прав маргіналізованих і стигматизованих груп, які піддаються дискримінації за ознаками ВІЛ-статусу, статі, гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації, з метою сприяння реалізації всіх прав людини, підтримки ідей рівності та покращення якості життя ВІЛ-позитивних людей та людей, уразливих до ВІЛ.

В рамках проекту буде здійснюватись діяльність із захисту прав людей, які живуть з ВІЛ, та сприяння недискримінаційному доступу до освіти, охорони здоров'я, працевлаштування, адопції, соціальних та інших послуг. Напрям включатиме юридичне консультування, моніторинг порушення прав, представлення інтересів у суді та стратегічні судові позови.

Також проект включає діяльність із сприяння гендерній рівності, інклюзивності та поваги до різноманіття за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Напрям включатиме навчання з гендеру і сексуальності, дослідження з материнства і ВІЛ, розробку антидискримінаційних політик.

Координаторка проекту – Леся Пагуліч, відділ адвокації та юридичної підтримки

l.pagulich@network.org.ua

Тел.: (044) 467-75-67 х 720