dir->/media/actions/medychni-pratsivnyky-kryvogo-rogu-kyeva-l`vova-cherkas-ta-yikh-oblastey-viz`mut`-uchast`-v-otsintsi-/

3-4 вересня 2015 р. у рамках проекту RESPECT проведено тренінг для інтерв'юерів, які у подальшому здійснюватимуть опитування медичних працівників щодо їх ставлення до ВІЛ-позитивних пацієнтів та представників груп найвищого ризику (ГНР). Таке анкетування буде організовано з метою оцінки рівня стигми та дискримінації у медичних закладах Кривого Рогу, Києва, Львова,Черкас та їх областей. Очікується, що участь у опитуванні візьмуть більше 3000 медичних працівників з 36 пілотних закладів охорони здоров’я (ЗОЗ) проекту. Анкетування буде проводитись у 2 етапи: до початку проведення навчальних тренінгів, метою яких є формування толерантного ставлення до ЛЖВ серед медичних працівників, та після проходження таких тренінгів. Таким чином, буде здійснено оцінку рівня стигматизації та дискримінації ЛЖВ як до початку навчання для медичних працівників та впровадження інших інтервенцій проекту на базі ЗОЗ, так і зміну ставлення медичних працівників до ЛЖВ та представників ГНР наприкінці проекту.

Участь у тренінгу взяли 25 інтерв’юерів, відібраних на конкурсній основі, з Києва, Львова, Кривого Рогу та Черкас.

All logos.png


У рамках тренінгу учасники формували образ ефективного інтерв’юера, ознайомлювались з особливостями та методологією проведення опитування. Майбутні інтерв’юери також отримали можливість змоделювати інтерв’ю та попрактикувались як у ролі інтерв'юера, так і відчути себе респондентами. Інтерактивний підхід до навчання інтерв’юерів дозволив їм на практиці визначити основні помилки та труднощі під час опитування, а також напрацювати шляхи їх попередження та відпрацювати модель поведінки в разі виникнення нестандартних ситуацій.

Проект RESPECT: «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику (ГНР) в медичних закладах України», що впроваджується Всеукраїнською благодійною організацією «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Ця публікація стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст є відповідальністю ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» і не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

11692594_751127501663006_3100730320363745056_n.jpg