dir->/media/actions/legitymnist`-vyboriv-pidtverdzheno/

Шановні колеги, друзі!

 

Сьогодні Наглядова Рада Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ оголосила висновки за результатами роботи Комісії, яку було скликано Наглядовою радою за запитом Координаційної ради Організації. Перед Комісією стояло завдання розібрати виконання процедур при проведенні  виборів, що відбулися 20 жовтня 2015 року, та зробити висновки щодо легітимності результатів обрання Голови Координаційної Ради Мережі та формування персонального складу Координаційної Ради Мережі.

 

Висновки Комісії, які надала Наглядова Рада (у додатку) говорять про те, що легітимність складу як Координаційної ради Мережі, так  і новообраного Голови Координаційної ради Мережі пана Дмитра Шерембея не підлягає сумніву, вибори проведено згідно процедур Мережі.

 

Всеукраїнська мережа ЛЖВ щиро дякує всім зацікавленим сторонам, Наглядовій Раді, членам Комісії, організаціям UNAIDS, USAID, Глобальному фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, ПрайсвотерхаусКуперс, Координаційному механізму країни (КМК) боротьби зі СНІД, які присвятили Мережі свій особистий час та професійні ресурси для того, щоб допомогти Організації вийти з кризи.

Мережа щиро дякує кожному відділенню та представництву, кожному члену Організації за прихильність, небайдужість та відкриту позицію. Саме чесність, відкритість та готовність відстоювати свою думку робить нас організацією, яка гідна відстоювати інтереси та захищати права всієї спільноти.

 

Ми віримо, що криза сприяє росту. Ми з вдячністю приймаємо таки виклики, розуміючи, що саме вони роблять нас як спільноту ВІЛ-позитивних людей України, сильнішими, знов і знов тестуючи нас на прихильність місії та цінностям Організації. Ми впевнені також, що Мережа виходить на новий рівень свого розвитку, своїх можливостей та свого прагнення покращувати якість життя людей, які живуть з ВІЛ.

 

З вдячністю за підтримку,

 

Голова Координаційної ради

ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ»,

Дмитро Шерембей