dir->/media/actions/kvitashvili-provodyt`-kadrovu-zaminu-u-moz/

Міністр охорони здоров'я Сандро Квіташвілі повідомив про початок масштабної реорганізації відомства сьогодні (03 квітня 2015) під час прес-брифінгу «Кадрові зміни в МОЗ України: наступний крок в реформуванні системи охорони здоров᾽я».

У першу чергу, міністр повідомив про переформатування кадрового складу. За його словами, напередодні він звільнив глав всіх департаментів міністерства.

"Вчора почалася повна реорганізація міністерства. Три департаменти міністерства знаходяться в процесі реорганізації. Кілька людей самі написали заяву про звільнення за власним бажанням, інші будуть чекати завершення реорганізації, але в цей період вони не працюють", - сказав Пан Квіташвілі.

Міністр уточнив, що заяви про звільнення написали чотири людини, крім того, заяву про звільнення за власним бажанням написала заступник міністра Альона Терещенко.

За словами Квіташвілі, міністерство буде проводити співбесіду з претендентами на посади керівників департаментів: "Процес буде відкритим. Ми повинні залучити нову команду".

Крім того, Квіташвілі повідомив, що Генеральна прокуратура відкликала свій запит про порушення, допущені першим заступником міністра Олександрою Павленко.

За матеріалом espresso.tv