dir->/media/actions/krok-nazustr-ch-blagod-yniy-aukts-on-zb-r-kosht-v-dlya-ts-lovo-dopomogi-v-l-pozitivnim-d-tyam/

Аукціон відбудеться 21 травня в Києві в галереї «Триптих» за адресою Андріївський узвіз, 34. Проведення Благодійного аукціону «Крок назустріч» ініціювали громадські організації «Гільдія колекціонерів Полтавщини «Спадщина» і «Клуб «Квітень» за активної участі ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

Для участі в аукцыоні свої роботи надали полтавські митці: Руслана Анічина, Микола Болюх, Ганна Величко, Ігор Величко, Григорій Волков, Сергій Гнойовий, Денис Городничий, Сергій Григор’єв, Оксана Іванюк, Олексій Іванюк, Олексій Іванюк-молодший, Наталія Корф-Іванюк, Анатолій Лавренко, Андрій Левченко, Лариса Лукаш, Юлія Мохірєва, Микола Підгорний, Галина Рідна, Марина Рожнятовська, Сергій Рой, Юрій Самойленко, Дмитро Свєчніков, Олексій Соболевський, Юрій Шаповал, Олексій Ямбих.

Передаукціонна виставка триватиме в галереї «Триптих» з 15 по 21 травня. В цей час всі охочі зможуть побачити аукціонні лоти. Захід має на меті привернення увагу до проблем доступу до лікування ВІЛ-позитивних людей в Україні. Вилучені від продажу картин кошти підуть на цільову допомогу ВІЛ-позитивним полтавчанам.. А саме на закупівлю медичного оснащення для Полтавського обласного Центру СНІДу.


Детальніше про аукціон