dir->/media/actions/kerivnyky-merezhi-lzhv-na-zasidannya-pravlinnya-global`nogo-fondu/

У кінці березня 2015 року у м.Женева (Швейцарія) відбулося 33 чергове засідання Правління Глобального фонду по боротьбі з ВІЛ/СНІД, туберкульозом та малярією. На засіданні Всеукраїнську мережу людей, які живуть з ВІЛ, представляли Володимир Жовтяк, як представник делегації від країн східної Європи та Центральної Азії, та Ганна Шевченко від делегації неурядових організацій країн, що розвиваються. На заході традиційно були присутні більш ніж 300 учасників з усіх країн світу.

Свої звіти щодо впровадження нової моделі фінансування ГФ надали офіс генерального інспектора, виконавчий директор та члени стратегічного, фінансового та етичних комітетів Правління.

За вимогою делегації НУО країн, що розвиваються, був представлений Звіт від секретаріату з питання впровадження діяльності захисту прав та гендеру в нової моделі фінансування. Від делегації НУО свої коментарі та рекомендації вносила Ганна Шевченко. Під час багаточисленних зустрічей Правлінням також підіймались питання щодо індексації бюджетів основних реципієнтів та субреципієнтів. Результатом стала спільна позиція від блоку імплементарів ГФ щодо необхідності перегляду жорсткого підходу до переіндексації бюджетів, яку делегація НУО направила Голові та заступнику Голови Правління Глобального Фонду. Це стало можливим завдяки адвокаційній діяльності та спільним зусиллям представників Мережі.

Під час засідання відбулась важлива подія – було переобрано Голову Правління – ним став представник Німеччини Норберт Хаусер, а також заступника Голови Правління ГФ – стала Аїда Мусліч. Вперше жінка та представниця країни регіону ВЕЦА стала частиною Правління.