dir->/media/actions/gumanitarnyy-vantazh-propustyly-liky-dlya-6-500-vil-pozytyvnykh-patsientiv-uzhe-u-m-donets`k/

Гуманітарний вантаж пропустили – ліки для 6 500 ВІЛ-позитивних пацієнтів уже у м. Донецьк.

Нагадаємо, що 18 лютого 2015р. ввечері було повідомлено, що вантажівки з  антиретровірусними препаратами, які прямували до Донецьку, зупинені у м. Курахово.

ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» висловлює подяку, у першу чергу, Валентині Павленко, заступнику директора ДОЦ СНІДу (Донецького обласного Центру СНІДу), яка керувала процесом перевезення вантажу за маршрутом Слов'янськ-Донецьк-Слов'янськ останні п’ять днів, не звертаючи увагу на пору дня та провівши ніч з середи на четвер у Курахово, де попередньо були зупинені вантажівки з ліками.

Виражаємо вдячність за допомогу Андрію Славуцькому, спеціалісту Всесвітньої організації охорони здоров'я, у доставці медичних препаратів за маршрутом Слов’янськ – Курахово – Донецьк – Слов’янськ, міжнародній медичній організації «Лікарі без кордонів» за надання транспорту, керівництву штабу АТО та Міністерству соціальної політики України за сприяння перетину гуманітарного вантажу з медикаментами.

Медичні препарати та вироби медичного призначення, що доставлені ДОЦ СНІДу, отримані в якості благодійної допомоги ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду для боротьби з ВІЛ/СНІДом, туберкульозом та малярією.

Лист направлений керівництву штабу АТО із додатками переліків препаратів, які перевезено у м. Донецьк та, які потрібно вивезти у м. Слов’янськ.

валя3.jpg

валя.jpg