dir->/media/actions/gromads`kyy-sektor-provodyt`-navchannya-dlya-derzhavnoyi-sotsial`noyi-sluzhby-mista-skadovs`k/

24 жовтня у місті Скадовськ Херсонської області громадська організація «Вектор толерантності» спільно з представництвом Мережі ЛЖВ "Асоціацією 21 століття" за власної ініціативи провели навчання для соціальних працівників державної соціальної служби, щодо технологій роботи по профілактиці ВІЛ та з протидії стигмі та дискримінації по відношенню до ЛЖВ та представників уразливих груп.

Тренінг проходив в форматі ТоТ та мав на меті підвищити професійний рівень соціальних працівників по проведенню профілактичних заходів для молоді на тему "ВІЛ/СНІД – попередження, толерантне ставлення, протидія стигмі та дискримінації".

Це перший тренінг з циклу для соціальних працівників, що працюють в державному секторі, присвячений питанням профілактики та толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ/СНІД. Повний цикл, розроблений керівником громадської організації «Вектор толерантності» Валерієм Грецем, включатиме три взаємопов‘язані модулі.

Під час першого модуля присутні отримали інформацію щодо шляхів передачі ВІЛ, способів захисту та безпечної поведінки, про опортуністичні інфекції та необхідність проходження тестування на ВІЛ та ЗПСШ, антиретровірусну терапію, особливості перебігу вагітності та про пологи у ВІЛ-позитивних породіль. Наступні модулі буде присвячено питанням толерантності та захисту прав ЛЖВ.

Навчання для соціальних працівників міста Скадовська проходить в межах проведення профілактичних заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. В перспективі поширення досвіду міста Скадовськ і на Херсон.