dir->/media/actions/govory-pro-vil-proydy-test-na-vil-evropeys`kyy-tyzhden`-testuvannya-na-vil-u-kryvomu-rozi/

Криворізьке міське відділення ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" проводить у 2014 році тиждень тестування на ВІЛ на базі ЦПМСД міста.

Прес-анонс цього заходу

З 21 по 28 листопада 2014 року в Європі проводиться Європейський тиждень тестування на ВІЛ: «Говори про ВІЛ. Пройди тест на ВІЛ». Криворізьке міське відділення ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ», вже другий рік проводить тиждень тестування в м. Кривий Ріг. В цьому році при підтримці управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради та за сприяння Криворізького міського центру здоров’я та ОКЗ «Криворізький центр профілактики та боротьби зі СНІДом» заходи пройдуть на базах Центрів первинної медико-санітарної допомоги у майже всіх районах міста. Метою проведення тижня тестування є розширення загального доступу до тестування на ВІЛ і, як наслідок, раннього виявлення ВІЛ-інфекції та своєчасного призначення АРВ-лікування.
Координацію заходів Європейського тижня тестування на ВІЛ здійснює ініціатива «ВІЛ в Європі», яка прагне знизити рівень пізньої діагностики і сприяє тому, щоб якомога більше людей дізналися про свій ВІЛ-статус. Гасло «Говори про ВІЛ. Пройди тест на ВІЛ» ми використовуємо для підтримки діалогу, щоб мотивувати людей і групи населення, які піддаються підвищеному ризику інфікування ВІЛ, звертатися за тестуванням, а також створити умови, щоб таким людям його частіше пропонували.

http://uoz.dp.ua/home/ogoloshenna/2463-2014-11-18-06-46-20.html

http://girnyk.com.ua/news/zhyteliv-kryvogo-rogu-zaproshuyut-anonimno-proyty-test-na-vil

http://g-tv.tk/news/438-yevropeyskiy-tizhden-testuvannya-vl.html