dir->/media/actions/go-instytut-rozvytku-susil`nykh-innovatsiy-ogoloshue-konkurs-na-uchast`-u-dvodennomu-treningu-efekty/

Мета тренінгу – навчити ефективним інструментам впливу на державну політику у сфері протидії ВІЛ/СНІДу.

Учасники:

- навчаться ефективно впливати на владу через акції прямої дії, інформаційні кампанії тощо

- отримають сприяння в реалізації власних адвокаційних заходів

До участі запрошуються активісти спільноти ЛЖВ, а також громадські активісти, які мають високий рівень вмотивованості та готові долучатись до реалізації заходів, покликаних покращити ситуацію у сфері підтримки ЛЖВ. Перевага при відборі учасників надаватиметься людям, які мають досвід волонтерської роботи у сфері допомоги ЛЖВ.

Проживання, харчування, а також частково проїзд (за умови наявності проїзних документів і у межах вартості проїзду рейсовим автобусом, купейним або плацкартним вагоном поїзда) покривається за рахунок організаторів.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити електронну АНКЕТУ (за гіперпосиланням).

Формування групи учасників відбуватиметься за результатами конкурсного відбору. Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати протягом 2-х днів після кінцевої дати реєстрації.

Тренінги відбуватимуться для представників щонайменш 12 регіонів України. Дати проведення "першої хвилі" тренінгів у наступних містах:

7-8 червня – Київ (для представників Києва, Київської та Черкаської областей)

14-15 червня – Чернігів (для представників Чернігівської та Харківської областей)

28-29 червня – Дніпропетровськ (для представників Дніпропетровської та Запорізької областей)

Кінцевою датою подання анкети для участі у тренінгу є:

26 травня – Київ, Черкаси

2 червня – Чернігів, Харків

16 червня – Дніпропетровськ, Запоріжжя

Навчання проходитиме в рамках проекту «Розширення доступу регіональних спільнот ЛЖВС до місцевих фінансових ресурсів через доступ до підтримки за рахунок бюджетних коштів, контроль за виконанням місцевих програм та здійснення державних закупівель» за підтримки Глобального фонду та Всеукраїнської благодійної організації "Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД".

Контактна особа: Анастасія Ніжнік;

тел. (066)-759-17-64(066)-759-17-64(066)-759-17-6;

e-mail: Anastasiya.UN@gmail.com