dir->/media/actions/finansova-gramotnist`-v-igrakh-navchannya-u-vinnytsi/

25 квітня 2015 року Вінницьке обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» спільно з волонтерами Корпусу миру провели міні - табір «OHALOW» для ВІЛ-позитивних дітей та їх батьків.

«Ми не вперше у такому таборі, - каже Валя, клієнтка Відділення, - і завжди дуже задоволені. Беремо участь в усіх заходах, на які запрошує соціальний працівник Людмила. Мій син радий поспілкуватись з однолітками, пограти в ігри. Дуже сподобалось заняття по фінансовій грамотності - цього не вчать у школі, а для майбутнього мого сина це дійсно важливо».

Щоб навчання було більш ефективним застосували підхід формування груп за віком: для кожної групи була відповідна програма. Для батьків - фінансова грамотність для дорослих, спілкування за інтересами, веселий відпочинок і обмін батьківським досвідом. Для підлітків - розробка плану витрат, визначення пріоритетів у витрачанні грошей та уміння ними розпоряджатись, секція «як стати успішною людиною». Для маленьких діток – це мотивуючі ігри, творче навчання як заощадити гроші на мрію, уроки з плетіння браслетиків з бісеру та резинок, пісні і малювання.

«Всі у захваті, і дорослі, і наші діти! Було приємно отримати теплий привіт від дітей з Полтави. - говорить голова правління Вінницького відділення Оксана Шевчук,- «Це був великий малюнок у вигляді дерева, створений акварелями з кольорових дитячих долонь. Естафетою такий самий привіт наші дітки передали дітям з Кривого рогу. І ще величезне спасибі волонтерам за їх чудову роботу! Бажаємо їм сил та наснаги і сподіваємось на зустріч влітку!». 

DSC01160_resize.jpg

DSC01165_resize.jpg

DSC01126_resize.jpg

DSC01234_resize.jpg

DSC01241_resize.jpg