dir->/media/actions/dorosli-dityam-zabezpechennya-kompleksnoyi-resotsializatsiyi-molodi-sumshchyny/

Стартувала інновація «Крок в нове життя» - впровадження в області діяльності із забезпечення комплексної ресоціалізації молоді Сумщини, схильної до протиправної поведінки, віком 12-18 років. Сумське ОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» об’єднало ідеєю доступу уразливої категорії молоді до послуг з ресоціалізації Управління ДПтСУ в Сумській області, ЦСССДМ, «Клініки дружні до молоді», Координаційні ради молодих юристів при Управлінні юстиції. Дана діяльність стала можлива, завдяки отриманню коштів Відділенням від управління молоді та спорту Сумської ОДА.

Саме про подальші кроки впровадження ініціативи говорили учасники круглого столу «Дорослі дітям!» Побудова громадянського суспільства шляхом налагодження співпраці між владою та громадськістю у наданні послуг з ресоціалізації молоді, що опинилася в конфлікті з законом, в тому числі осіб, що вживають ін’єкційні наркотики», що відбувся 24.06.15р.

«Для того, щоб забезпечити комплексну ресоціалізацію молоді Сумщини, що перебуває в конфлікті з законом, передбачається низка заходів з структурами кримінально - виконавчої інспекції ДПтСУ в Сумській області, ЦСССДМ, «Клініками дружніми до молоді», Координаційною радою молодих юристів, за фінансової підтримки управління молоді та спорту Сумської ОДА. Проект «Крок в нове життя» підіймає аспект покращення рівня поінформованості молоді щодо відповідальності за скоєні злочини, підвищення правової свідомості, популяризації сімейних цінностей, ЗСЖ та поширення знань з питань покращення використання сучасних методів контрацепції як альтернативи незапланованій вагітності, абортам та профілактики ІПСШ та ВІЛ/СНІД.» - говорить голова правління СОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», Ольга Беленецька.

Діяльність буде впроваджена в містах Суми, Шостка, Конотоп, Білопілля, Лебедин, Охтирка та Глухів.

Засідання круглого столу відбулося в рамках проекту «Програма профілактики ВІЛ/СНІД серед ЧСЧ в Україні та соціальна мобілізація уразливих спільнот» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» та МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

DSC_0453.JPG

 

DSC_0448.JPG

DSC_0464.JPG

DSC_0458.JPG