dir->/media/actions/dopovid`-merezhi-lzhv-pro-sytuatsiyu-z-vil-v-umovakh-viyny-stala-tsinnisnym-resursom-dlya-evropeytsi/

За результатами засідання Координаційної ради ЮНЕЙДС, доповідь Всеукраїнської мережі людей з ВІЛ буде включено до загального звіту, що презентуватимуть на наступній 37-ій зустрічі КР ЮНЕЙДС.

Надзвичайно успішним був визнаний тематичний сегмент зустрічі "ВІЛ у надзвичайних ситуаціях", де виступив Сергій Дмитрієв, керівник відділу адвокації Мережі ЛЖВ. Представлена загальна картина ситуації з ВІЛ в Україні в умовах воєнного конфлікту стала ціннісним ресурсом для Правління у час, коли навколо багато інформації і важко визначити правдивість та достовірність ресурсу.

Нагадаємо, що Україна - єдина країна, яка виступила зі своєю доповіддю на 36-ому засіданні Координаційної ради ЮНЕЙДС, що проходило з 30 червня по 2 липня у Женеві, Швейцарія. (гіперпосилання: http://network.org.ua/media/actions/-gosudarstvo-s-kazhd-m-dnem-uslozhnyaet-nam-kontrolyrovat%60-sytuatsyyu-s-vych-spydom-na-vostoke-ukray/)

36th meeting of the UNAIDS ProgrammeCoordinating Board