dir->/media/actions/dopomoga-pereselentsyam-na-sumshchyni/

Допомога переселенцям на Сумщині

Сумське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД» долучилося до акції обласної організації Товариства Червоного Хреста України, яка спрямована на допомогу у придбанні продуктів харчування для дітей та сімей, які були змушені покинути свої домівки та переселитися до Сумської області у зв’язку з окупацією АРК та воєнними діями у Луганській і Донецькій областях. Станом на 07 серпня 2014 року в заклади охорони здоров’я нашої області з числа переміщених осіб звернулась 581 людина, з них – 225 дітей.

15 серпня 2014 року під час засідання сесії Сумської обласної ради депутатам пропонувалося долучитися до збору коштів в підтримку акції доброти на Сумщині. Кожен небайдужий зміг зробити внесок до спеціально опломбованої скриньки та тим самим допомогти дітям. Тоді зібрали 4 109 грн. 55 коп.

3.jpg

Акція безстрокова, а , отже, усі бажаючі ще можуть до неї долучитися, зробивши внесок до спеціальних скриньок за адресами:

• м. Суми, вул. Н. Холодногірська, 41, приміщення Сумська обласна організація Товариства Червоного Хреста України, тел. 61-15-60
• м. Суми, вул. Курська, 111, приміщення СОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», тел. 65-07-29
Можна також перерахувати кошти на рахунок Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста України: р\р 26003200318800 в АТ «Укрсиббанк» м. Суми, код банку 351005, код ЄДРПОУ 02940322, призначення платежу – благодійний внесок для дітей-переселенців.

«Всі ми, дорослі, вже звикли бути сильними, захищатися, приймати рішення, розраховувати на себе. Саме тому особливої турботи потребують діти, адже їх доля залежить від нас. Позиція нашої організації проста - кожна дитина має бути забезпечена харчуванням та, за потреби, життєво необхідними ліками. Також хочу додати, що у зв’язку із ситуацією, яка наразі склалась на території Донецької та Луганської областей, ВІЛ-позитивні особи, які потребують медичної допомоги або продовження антиретровірусної терапії та не мають можливості отримати послуги за місцем проживання, можуть звернутися до будь-якого обласного або міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом України. Сумський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом не є виключенням.

6.jpg

Ми вдячні лікарям за активну допомогу ВІЛ-позитивним переселенцям»,- коментує Ольга Беленецька, голова правління СОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

12.jpg