dir->/media/actions/dlya-pratsivnykiv-kryminal`no-vykonavchoyi-inspektsiyi-chernivets`koyi-oblasti-provely-zanyattya-na-/

23 липня 2014 року на базі кримінально−виконавчої інспекції в приміщенні відділу ДПтСУ в Чернівецькій області була проведена інформаційно-просвітницька лекція на тему профілактика передачі туберкульозу. Діагностика та лікування. На занятті були присутні інспектори кримінально−виконавчої інспекції з усіх районів області.

З березня місяця в Чернівецькому обласному відділенні Всеукраїнської мережі ЛЖВ, реалізовується проект з профілактики та боротьби з туберкульозом (ТБ). Проект охоплює м. Чернівці та 6 Чернівецьких районів (Вижницький, Новоселицький, Кіцманський, Кельменецький, Сокирянський, Сторожинецький райони) Цільова Аудиторія - групи ризику (наркозалежні, ЛЖВ, бездомні, люди що звільнилися з місць позбавлення волі) у напрямку діагностики їх за симптоматикою ТБ (є спеціалізована анкета). Завдання соціальних працівників - цікавитися датами проходження флюорографії, якщо клієнт не проходив ФГ на протязі року, ми рекомендуємо йому пройти обстеження, за результатами якого клієнти отримують мотиваційний продуктовий набір (рослинна олія, цукор, крупи, макарони). У райони відбуваються виїзди, для моніторингу проходження обстежень (наявності результатів ФГ) та видачі продуктових наборів.

Також на постійній основі проводяться групи самодопомоги, інформаційні заняття та тренінги для персоналу стосовно профілактики передачі ТБ.

Таким чином організація здійснює моніторинг стану здоров'я груп ризику і реалізовує профілактику передачі ТБ. За час роботи нашого проекту виявлено 17 осіб з ТБ з груп ризику, які безпосередньо контактували зі своїм оточенням і могли бути джерелами поширення хвороби, якби не були своєчасно виявлені.

http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/chv/uk/publish/article/85657


kvitub1.jpg

kvitub2.jpg

kvitub3.jpg