dir->/media/actions/chynovnyky-vykydayut`-na-vulytsyu-vil-pozytyvnykh-patsientiv-znovu/

Чотири роки пацієнти клініки Лавра боролися з режимом Януковича-Азарова для забезпечення свого права на життя та лікування. Пацієнти самостійно переїхали в свою клініку по вул. Амосова, 5 наприкінці 2013 року. Заплативши за нову клініку ціною людських життів, пацієнти та лікарі можуть опинитися на вулиці. Прокуратура Солом’янського району м. Києва подала до Господарського суду м. Києва позовну заяву про визнання незаконним та скасування рішення Київської міської ради та розпорядження КМДА, визнання відсутності права користування земельною ділянкою по вул. Амосова, 5, на якій знаходиться будівля клініки Інституту ім. Громашевського. Для 137 000 ВІЛ-позитивних громадян України ця лікарня є останнім шансом отримати допомогу кваліфікованих спеціалістів. Наразі клініка обслуговує більш ніж 2 500 пацієнтів і вже завтра вони зможуть залишитися сам на сам зі своєю хворобою.

23 квітня запрошуємо журналістів відвідати клініку по вул. Амосова, 5, о 14:30 де буде можливість отримати коментарі пацієнтів клініки та медичного персоналу.

23 квітня о 16:00 за адресою м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-б, відбудеться судове засідання у справі клініки Інституту ім. Громашевського. Пацієнти клініки, медичний персонал та громадські активісти прийдуть, щоб забезпечити контроль громадськості за винесенням цього доленосного рішення. Пацієнти, активісти та юристи нададуть коментарі для преси з приводу ризиків, які несе відчуження клініки зі структури НАМН України.

Спікерами від пацієнтів та клініки виступлять:

· Володимир Жовтяк - Голова Координаційної Ради Всеукраїнської мережі ЛЖВ;

· Ігор Дуплеца – юрисконсульт Інституту ім. Громашевського;

· Ігор – пацієнт клініки.

Для журналістів буде забезпечено трансфер від клініки на Амосова 5 до приміщення Господарського суду м. Києва.

За додатковою інформацією звертайтесь до

старшого фахівця відділу зв’язків з громадськістю ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

Андрія Андрушківа

+380966095976

e-mail: andrushkiv@network.org.ua