dir->/media/actions/cherkas`ke-viddilennya-vseukrayins`koyi-merezhi-lzhv-u-p-yatirtsi-naykrashchykh-u-sviti/

Черкаське відділення "Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ" (Мережа ЛЖВ) серед п’ятірки найкращих у світі. Вперше за історію конкурсу "Червону стрічку" отримує регіональна організація. Вручали нагороду міжнародні представники особисто.

Тисячі претендентів, суворий відбір та міжнародні стандарти. Аби вибороти Всесвітню нагороду "Червона стрічка", Черкаському відділенню Мережі ЛЖВ знадобилося більше 10 років діяльності.

На престижну нагороду організація претендувала ще два роки тому. Змінивши підхід та розширюючи діяльність, Черкаси здобули перемогу.

Вручав нагороду в номінації "Лікування, догляд та підтримка" черкаським лауреатам директор представництва ЮНЕЙДС в Україні Яцек Тишко, наголошуючи, що це одна з найпрестижніших премій, і отримати її може лише справді гідна організація.

Співробітники Черкаського відділення Мережі ЛЖВ обіцяли не зупинятись на досягнутому і планують уже кілька проектів, які реалізовуватимуть спільно із Корпусом Миру. Вважають першочерговим своїм завданням змінити уявлення черкасців про ВІЛ та переконані, що новий статус на світовому рівні допоможе їм у реалізації найсміливіших проектів.