dir->/media/actions/blagodiynyy-kontsert-u-chernigovi-naperedodni-dnya-pam-yati-lyudey-yaki-pomerly-vid-snid/

14 травня 2014 року в приміщенні Чернігівського філармонічного центру відбувся благодійний концерт «В ім’я життя». Захід організований в рамках Всеукраїнської акції «Імена» приуроченої Всесвітньому Дню пам’яті людей, померлих від СНІД. Клієнтами Чернігівського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» було створено КВІЛТ – пам’ятне полотно з іменами людей, які померли від СНІД. Протягом усього концерту КВІЛТ був символом пам’яті та нагадуванням, що є люди, які потребують турботи та уваги.

Завдяки артистам Чернігівської філармонії, слухачі мали змогу поринути в історично-патріотичну атмосферу, яка є на сьогодні актуальною. Найбільше запам’ятався твір «Аве Марія» у виконанні хору хлопчиків академічного камерного хору ім. Д. Бортнянського.

Зібрані кошти за квитки у сумі 3 500 грн. будуть направлені на закупівлю життєво необхідних медичних препаратів для ВІЛ-позитивних дорослих та дітей м. Чернігів та області. Партнерами заходу стали: Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, радіо «Мелодія», міський Інтернет портал gorod.cn.ua.

DeML1DWoE9M.jpg

DeML1DWoE10M.jpg

DeML1DWoE11M.jpg