dir->/media/actions/art-namet-ob-ednanu-ukrayinu-pobachyt`-ves`-svit-na-venetsiyans`komu-bienale-2015/

18 листопада в рамках відкриття фестивалю Art-Kyiv Contemporary в Мистецькому Арсеналі представили фрагменти масштабного проекту «Арт-намет». Повністю його планують представити від України на Венеціянському бієнале 2015.

«Арт-намет» - це проект, у якому були задіяні всі області України. Сотні людей абсолютно різних категорій та соціальних статусів були задіяні в проекті. Учасникам було запропоновано візуалізувати свої заповітні мрії на фрагментах військових наметів Євромайдану та Антимайдану. Оскільки таке «полотно» є потужним носієм інформації, кожен учасник мусить трансформувати енергію спротиву в енергію творення й налаштуватися на візуалізацію власних почуттів.

ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» виступили партнерами даного заходу. Володимир Жовтяк, як куратор проекту «Арт-намет», поділився своїми враженнями: «Хвилююче усвідомлювати, що проект триває вісім місяців, і набирає таких масштабів. Приємно, що співробітники Мережі долучились до такого грандіозного проекту з благородною ціллю об’єднати українців, показати, що МИ – ЄДИНІ. Зараз для команди арт-проекту стоїть глобальна ціль – ми хочемо, щоб нашу мистецьку об’єднану Україну побачив весь світ. Плануємо представити мапу на Венеціянському бієналє 2015».

«Для проекту ми використовували намети, як з Майдану, так і з Антимайдану, але учасникам, де – яка частина, ми не говорили. На мапі є і Донецьк, і Крим. На півострові ми робили «карту» вже під час окупації в березні. Найбільшу допомогу в реалізації проекту в Сімферополі нам надала Мережа людей, які живуть з ВІЛ», – розповіла Cultprostir куратор проекту Євгенія Смирнова.

На другому етапі до реалізації арт-проекту була залучена група професійних художників і веб-дизайнерів, які працювали над створенням концептуальних арт-об’єктів на основі аматорського живопису учасників Майдану, а також відео інсталяцій та електронної карти України з 2100 картин.

Висловлюємо подяку колегам, які 7 березня дали старт разом з іншими учасниками масштабному проекту «Арт-намет», Наталії Ковнір, Анні Кареліній, Марині Копиленко, Анастасії Рупчевій, Ользі Правдивій, Кіні Табаковій, Анастасії Мазуренко, Олександрі Виноградовій, Наталії Дєхтяренко з сином, Катерині Панделі.

Фото "Співробітники Мережі ЛЖВ долучились до старту проету "Арт-намет"

Читайте більше про проект на сайті: http://artnamet.in.ua/