dir->/media/actions/anons-podiyi-v-mykhaylivs`komu-monastyri-svyashchenyky-ta-vil-pozytyvni-lyudy-molytymut`sya-za-zagyb/

АНОНС ПОДІЇ: В Михайлівському монастирі священики та ВІЛ-позитивні люди молитимуться за загиблих від епідемії ВІЛ/СНІД

Київ. В п’ятницю, 22 травня, о 11:30 у Михайлівському соборі (Михайлівська площа) відбудеться пам’ятний молебень за всіх людей, які загинули через епідемію ВІЛ в Україні. Більше 300 свічок з червоними стрічками будуть запалені на честь тих, хто став жертвою цієї хвороби.

Організаторами заходу виступили Всеукраїнська благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ» та Відділ соціального служіння УПЦ Київського Патріархату з благословення Патріарха Філарета.

Епідемія ВІЛ/СНІДу – велика трагедія, яка забрала життя майже 30 000 людей лише в Україні. Кожної третьої неділі травня весь світ згадує про жертв страшної епідемії ВІЛ/СНІД у світі. Символом Дня пам’яті цього року став червоний метелик, який є світовим символом нульової дискримінації.

Захід розпочнеться з короткої молитви за загиблих від епідемії ВІЛ. Після цього ключові спікери розкажуть про власний досвід, роль церкви у допомозі хворим та про перебіг епідемії в Україні сьогодні:

1) Дмитро Шерембей – Член Координаційної Ради ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ»

2) священик Сергій Дмитрієв – зам голови Синодального відділу соціального служіння УПЦ КП;

3) Анна Константінова - Член Координаційної Ради ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ»

4) Сергій Дмитрієв - Член Координаційної Ради ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ»

Запрошуємо усіх небайдужих долучитись до молебню. Також запрошуємо представників медіа. Контактна особа для акредитації та координації на місці – 067-932-05-16 (Константінова Анна).