dir->/media/actions/aktsiya-pid-gaslom-zarady-zhyttya-u-khmel`nyts`komu/

Акція під гаслом «Заради життя» присвячена Всесвітньому дню пам’яті людей, які померли від СНІДу відбулася у Хмельницькому 17 травня 2014 року. Така подія у місті пройшла вже в дев’ятий раз. Головним ініціатором та організатором заходу є Хмельницьке обласне відділення «Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ».

DSC_0468sss.jpg

У цьому році велику увагу привернула робота інформаційного столу. Буклетами, роздруківками, червоними стрічками зацікавились учасники акції та небайдужі прохожі. Бажаючі мали змогу не тільки отримати інформаційні матеріали, а й поспілкуватися з представниками різних організацій міста, які діють у сфері ВІЛ/СНІД, в тому числі з працівниками «ЛЖВ». Особливим фактором діяльності довідкового столу було мотивування людей до проходження тестування на ВІЛ. Безоплатний та анонімний тест можна було пройти і під час акції. Надавали таку послугу працівники Обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом.

Для дітей волонтерами організації був проведений конкурс малюнку на асфальті «За здорове майбутнє». Багато малят взяли участь у ньому та отримали солодощі у подарунок. Також кожний небайдужий міг пожертвувати кошти у скриньку на потреби для ВІЛ-позитивних дітей.

DSC_0468.jpg

Впродовж всього заходу на сцені виступали працівники громадських організацій та головний лікар Обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом. Голова правління Хмельницького обласного відділення «Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ» Сніжана Стрілець у своїй промові не тільки розповіла про роботу організації, проблеми, з якими стикаються люди, які живуть з ВІЛ, а й порушила питання толерантного ставлення до ВІД-позитивних людей.

Традиційно на завершення акції всі присутні вшанували хвилиною мовчання людей, які померли від СНІДу. Як знак вічної пам’яті про них, учасники заходу запустили білі кульки в небо. 


Також про події у місті можна переглянути за посиланням http://www.youtube.com/watch?v=sjmWhtBiY7g